Kategorijos

Gamintojai

Bioteka kliento kortelė

Bioteka kliento kortelė

Kokiu būdu galima gauti "Bioteka"/"Zeroteka" kliento kortelę?

"Bioteka"/"Zeroteka" lojalumo kortelė yra vardinė nuolaidų kortelė, galiojanti visose "Bioteka"/"Zeroteka" parduotuvėse (apsiperkant Bioteka elektroninėje parduotuvėje el-bioteka.lt, apsipirkimo komentaruose įrašykite savo nuolaidų kortelės numerį).

"Bioteka"/"Zeroteka"  lojalumo kortelę galite gauti nemokamai, vienu kartu apsiperkant už 30€ ir daugiau. Arba kortelę galite įsigyti bet kuriuo metu už 2€ visose "Bioteka"/"Zeroteka" parduotuvėse.

Kokios privilegijos priklauso "Bioteka" kortelės savininkui?

Turėdami kortelę "Bioteka" Jūs visuomet gausite bent 5% nuolaidą visam mūsų asortimentui, kuriam nėra taikomos didesnės nuolaidos. Be to, Jūsų laukia ypatingi pasiūlymai, kurių metu nuolaida tik Jums gali siekti 15, 30 ar daugiau procentų, o šie pasiūlymai paprastai keičiasi kiekvieną mėnesį (nuolaida netaikoma perkant Bioteka dovanų kuponus). Informaciją apie nuolaidas pateikiame socialiniuose tinkluose, el. parduotuvės pradiniame puslapyje.

Įsigyjant "Bioteka"/"Zeroteka" nuolaidų kortelę mes paprašome kai kurių Jūsų duomenų (vardo, pavardės bei kontako susisiekimui (tel. numerio arba el. pašto), kuriuos Jūs turite teisę suteikti arba nesuteikti. Visi surinkti Jūsų kontaktiniai asmeniniai duomenys yra saugomi Bioteka kontaktų duombazėje ir nebus perduoti tretiesiems asmenims. Esant asmeniniam pageidavimui Jūs bet kada galite paprašyti pašalinti Jūsų duomenis iš Bioteka duomenų bazės susisiekant su Bioteka parduotuve, kurioje lankotės arba parašius laišką shop@bioteka.lt