Rapunzel klevų sirupas, A klasės 250 ml Padidinti

Rapunzel klevų sirupas, A klasės 250 ml

Lietuvoje kiekvieną pavasarį mes mėgaujamės beržų sula, o Kanadoje tradicinė ir populiariausia - klevų sula. Vėliau po išgavimo ji šildoma, kol natūraliai karamelizuojasi ir taip gimsta natūralus klevų sirupas. A klasė nurodo lengvą, subtilų skonį ir pirmąją išgautą sulą. Kilmės šalis: Kanada.

Smulkiau

9,90 €

Nuostabiai švelnaus skonio A klasės klevų sirupas. A klasės sirupas yra išgaunamas ypač anksti pavasarį. Šviesi spalva ir būdingas sirupo švelnus skonis yra svarbios šios klasės sirupo savybės. Rapunzel klevų sirupas yra aukščiausios kokybės ir išgaunamas pagal visus Kanados kokybės reikalavimus klevų sirupui. Tai yra natūrali sutirštėjusi klevų sula, kaitinta, kol tūris sumažėja 40 kartų, be jokių sintetinių priedų gamybos procese.

Sudedamosios dalys: A klasės klevų sirupas iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

Vartojimas: gardinkite blynelius, sausus pusryčius, pudingą, jogurtą, vaisius ir desertus.

100 g yra: energinės vertės 1143 kJ/ 269 kcal, riebalų 0 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0 g, angliavandenių 67 g, iš kurių cukraus 60,4 g, skaidulinių medžiagų 0 g, baltymų 0 g, druskos <0,03 g.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija. 

Nacionalinis Kanados pasididžiavimas – Rapunzel klevų sirupas

Amerikietiška svajonė telpa viename šaukštelyje. Jūs galite išgerti puslitrį šviežios klevų sulos, pasirodančios ankstyvą pavasarį, arba pasimėgauti arbatiniu šaukšteliu kanadietiško klevų sirupo, be kurio neapsieina tikriausieji Šiaurės Amerikos sekmadienio pusryčiai. Purūs blyneliai su klevų sirupu jau yra tapę gero gyvenimo simboliu, kuris yra prieinamas ir mums! Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti