Faith in Nature Intensyvaus poveikio kokosų kondicionierius 250 ml Padidinti

Faith in Nature Intensyvaus poveikio kokosų kondicionierius 250 ml

8,99 €

Sausiems, pažeistiems ir dažytiems plaukams

Mūsų intensyvaus poveikio tropikais kvepiantis kondicionierius yra gausus vertingų medžiagų, intensyviai kondicionuojančių sausus, pažeistus ir dažytus plaukus. Uniklus mišinys iš avokadų ir simondsijų aliejų numalšina sausų plaukų troškulį. Pantenolis padeda sumažinti plaukų galiukų šakojimąsi ir atstato plaukus, kurie tampa sveikesni ir blizgantys. 100% natūralios kvapiosios medžiagos.

Naudojimas: po plaukų plovimo Kokosų šampūnu užtepkite kondicionieriaus ant šlapių plaukų nuo ilgio vidurio iki galiukų. Papildomai terapijai galite naudoti kaip plaukų kaukę ir leiskti įsigerti 3-5 minutes. Gerai nuskalaukite. Tinka dažnam naudojimui.

Gamintojas Faith House, James Street, Radcliffe, Manchester, M26 1LN, Didžioji Britanija.

Faith in Nature kosmetika jau „Biotekoje“

Natūrali Faith in Nature kosmetika gimė iš tikėjimo gamtos galia, iš mažos mergaitės Rivka Rose meilės viskam, kas gyva, iš jos paprastų eksperimentų ant virtuvės palangės – gimtajame Niujorke tamsiaplaukė svajotoja sėdavo avokado kauliukus į žemę ir stebėdavo, kaip iš jų stiebėsi daigeliai. Po daugelio metų Didžiojoje Britanijoje ši sėkminga ir veržli moteris įkūrė Faith in Nature – prekinį ženklą, jau daugiau nei 40 metų naudojamą ir mylimą visame pasaulyje. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti