Sumažinta kaina!
Bohlsener Muhle speltų dribsniai, 500 g Padidinti

Bohlsener Mühle Ekologiški speltų dribsniai 500 g

Ekologiški dribsniai - tai itin maistingas ir sveikas maisto produktas. Speltos kviečių dribsniuose gausu baltymų ir skaidulinių medžiagų, suteikiančių ilgai išliekančios energijos. Valgykite kaip košę ar praturtinkite pyragų, sausainių tešlą ir kitus desertus.

Smulkiau

3,31 €

-15%

3,90 €

Sudedamosios dalys: speltų dribsniai*. Gali būti pieno, sezamų sėklų, salierų, sojų, įvairių riešutų pėdsakų.

* – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 1460 kJ/ 345 kcal, riebalų 2,5 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,2 g, angliavandenių 64 g, iš kurių cukraus 0,9 g, skaidulinių medžiagų 8,4 g, baltymų 12,5 g, druskos 0,01 g.

Gamintojas Bohlsener Mühle GmbH & Co. KG, Mühlsenstrasse 1, 29581 Bohlsen, Vokietija.

Tikri grūdai iš Vokietijos malūno Bohlsener Mühle

Bohlsener Mühle yra vienas iš seniausių malūnų Žemutinėje Saksonijoje, o jo rašytinė istorija prasideda jau XIII amžiuje! Bohlsener Mühle augina ir apdoroja ekologiškus grūdus, o ekologinę žemdirbystę žymi net keturi eko sertifikatai: Bio-Zertifikat, Bioland-Zertifikat, Naturland-Zertifikat, FSSC-Zertifikat. Tai yra aukščiausios kokybės grūdai, 100% išauginti ir apdoroti ekologiškais būdais, iki šios dienos išlaikę tradiciją virsti duona, sausainiais ir kitais kepiniais, pagamintais iš viso grūdo kviečių miltų. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti