Bohlsener Mühle Grikių dribsniai 250 g Padidinti

Bohlsener Mühle Ekologiški grikių dribsniai 250 g

Ekologiški grikių dribsniai. Lietuvoje mėgstamos grikių kruopos patogesnėje, greičiau paruošiamoje dribsnių formoje. Dribsnius galite naudoti ne tik pusryčiams, bet ir sausainiams ar duonai kepti.

Smulkiau

3,55 €

Grūdų dribsniai yra puikus indėlis į Jūsų visavertę mitybą. Valgykite virtus, su jogurtu ar pienu.

Sudedamosios dalys: ekologiškai auginti (sertifikato Nr. žr. ant pakuotės) grikiai. Gali būti gliuteno, riešutų, laktozės, salierų, sezamų, sojų pėdsakų.

100 g yra: energinės vertės 1466 kJ/ 346 kcal, riebalų 1,7 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,3 g, angliavandenių 71,1 g, iš kurių cukraus 0,4 g, skaidulinių medžiagų 3,7 g, baltymų 9,8 g, druskos <0,01g.

Gamintojas Bohlsener Muhle, Muhlenstrasse 1,D-29581, Vokietija.

Tikri grūdai iš Vokietijos malūno Bohlsener Mühle

Bohlsener Mühle yra vienas iš seniausių malūnų Žemutinėje Saksonijoje, o jo rašytinė istorija prasideda jau XIII amžiuje! Bohlsener Mühle augina ir apdoroja ekologiškus grūdus, o ekologinę žemdirbystę žymi net keturi eko sertifikatai: Bio-Zertifikat, Bioland-Zertifikat, Naturland-Zertifikat, FSSC-Zertifikat. Tai yra aukščiausios kokybės grūdai, 100% išauginti ir apdoroti ekologiškais būdais, iki šios dienos išlaikę tradiciją virsti duona, sausainiais ir kitais kepiniais, pagamintais iš viso grūdo kviečių miltų. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti