Sumažinta kaina!
Bohlsener Mühle Ekologiškos avižos 1 kg Padidinti

Bohlsener Mühle Ekologiškos avižos 1 kg

3,95 €

-15%

4,65 €

Šios ekologiškos avižos yra apdorotos termiškai, kad būtų pašalintos kietos sėlenos, taigi jos praranda galimybę sudygti. Avižose yra gausu angliavandenių, riebalų, vitaminų ir mineralų. Avižose gausu amino rūgščių ir nesočiųjų riebalų rūgščių.

Sudedamosios dalys: ekologiškai augintos (sertifikato Nr. žr. ant pakuotės) avižos. Gali būti sojų, sezamų sėklų, pieno, riešutų pėdsakų.

100 g yra: energinės vertės 1493 kJ/ 355 kcal, riebalų 7,1 g, iš kurių sočiųjų 1,4 g, angliavandenių 55,1 g, iš kurių cukraus 1,3 g, skaidulinių medžiagų 9,7 g, baltymų 10,7 g, druskos 0,021 g.

Gamintojas: Bohlsener Muhle, Muhlenstrasse 1, D 29581, Vokietija.

Tikri grūdai iš Vokietijos malūno Bohlsener Mühle

Bohlsener Mühle yra vienas iš seniausių malūnų Žemutinėje Saksonijoje, o jo rašytinė istorija prasideda jau XIII amžiuje! Bohlsener Mühle augina ir apdoroja ekologiškus grūdus, o ekologinę žemdirbystę žymi net keturi eko sertifikatai: Bio-Zertifikat, Bioland-Zertifikat, Naturland-Zertifikat, FSSC-Zertifikat. Tai yra aukščiausios kokybės grūdai, 100% išauginti ir apdoroti ekologiškais būdais, iki šios dienos išlaikę tradiciją virsti duona, sausainiais ir kitais kepiniais, pagamintais iš viso grūdo kviečių miltų. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti