Sumažinta kaina!
Holle ekologiška daržovių tyrelė Morkos su bulvėmis (nuo 4 mėn.) 190 g Padidinti

Holle ekologiška daržovių tyrelė Morkos su bulvėmis (nuo 4 mėn.) 190 g

Holle daržovių tyrelė su morkomis ir bulvėmis tinka kūdikiams nuo 4 mėn. amžiaus. Sudėtyje nėra glitimo. Sudėtinės dalys yra užaugintos biodinaminiuose ūkiuose. Tyrelėje tik natūralūs vitaminai, mineralai ir mikroelementai, nėra dirbtinių priedų.

Smulkiau

1,07 €

-35%

1,65 €

Be papildomai pridėto cukraus, natūraliai saldi iš pačių daržovių. Ypač smulkiai sumalta tyrelė. Be gliuteno.

Sudedamosios dalys: morkos* 50%, bulvės* 27%, vanduo.

* - iš biodinaminių ūkių, sertifikuotų Demeter.

Vartojimas: įmaišykite 2 šaukštelius aliejaus kūdikiams, išmaišykite ir pašildykite, visą stiklainiuką arba dalį jo įstatydami į verdantį vandenį. Patikrinkite temperatūrą prieš maitindami! Nešildykite tyrelės pakartotinai. Pradėkite maitinti nuo 2-4 šaukštelių tyrelės, pamažu didindami porciją iki viso indelio.

Svarbi informacija: norėdami padidinti nesočiųjų riebalų rūgščių kiekį, rekomenduojame į indelį įmaišyti 1 arb. š. Holle aliejaus kūdikiams. Įvesdami kietą maistą į kūdikio racioną, pradėkite maitinti nuo poros šaukštelių ir pamažu didinkite kiekį pagal kūdikio poreikius.

100 g yra: energinės vertės109 kJ / 26 kcal, riebalų 0,1 g, iš jų sočiųjų riebalų rūgščių 0,0 g, angliavandenių 5,5 g, iš jų cukraus 3,5 g baltymų 0,7 g, druskos 0,075 g, natrio 0,030 g.

Gamintojas: Holle baby food GmbH, CH-4125 Riehen, Šveicarija. Pagaminta ES.

Jums taip pat gali patikti