FINigrana® plaukų muilas su svaigiųjų citrinžolių aliejumi 100 g Padidinti

FINigrana® plaukų muilas su svaigiųjų citrinžolių aliejumi 100 g

FINigrana plaukų muilas su svaigiųjų citrinžolių aliejumi sukurtas švelniai plaukų ir galvos odos priežiūrai. Paprasta penkių augalinių aliejų kompozicija papildyta efektyvių svaigiųjų citrinžolių eteriniu aliejumi. Nuolatinis šio muilo naudojimas padeda atstatyti galvos odos pusiausvyrą - ar ji būtų itin sausa ar riebi. Muilas draugiškas tiek kūnui, tiek gamtai.

Smulkiau

6,90 €

Su alyvuogių, kokosų, lauro lapų, migdolų, kviečių gemalų aliejais ir eteriniu svaigiųjų citrinžolių aliejumi. Šis muilas skirtas švelniai plaukų ir jautrios galvos odos priežiūrai. Tinka visų tipų plaukams. Svaigiųjų citrinžolių aliejus skatina plaukų augimą ir suteikia malonų plaukams citrusų aromatą.

Naudojimas: šis muilas – tai paprastas būdas tausoti aplinką. Muilą galite įtrinti tiesiai į šlapią galvos odą arba iš pradžių įmuiluoti tarp delnų. Putas švelniai įmasažuokite į galvos odą, palikite trumpam veikti ir kruopščiai išskalaukite.

Skalavimas: priklausomai nuo vandens kietumo ir/ar plaukų būklės, gali prireikti papildomai perskalauti plaukus rūgščiu skysčiu: į 1 l šalto vandens įmaišykite 1-2 valg. š. obuolių acto arba ½ citrinų sulčių. Šį skalavimo skystį perpilkite per plaukus ir nebeišplaukite, tai padės pašalinti kalkių nuosėdas. Plaukai taps švelnūs ir minkšti. Tinkamas ir kūno priežiūrai.

Sudedamosios dalys: saponified olive oil, saponified coconut oil, saponified laurel oil, saponified almond oil, water, saponified wheat germ oil, pure vegetable glycerin, essential citronella oil, gently obtained by steam distillation, citral*, citronella oil*, eugenol*, farnesol*, geraniol*, limes*, linalool*

* iš natūralių eterinių aliejų.

Gamintojas: Treibholz GmbH, Glehner Heide 4, 41352, Korschenbroich, Vokietija. Pagalimta Turkijoje, Aleppo regione.

Jums taip pat gali patikti