Dr. Bronner Magic Soap 82% ekologiškas muilas su migdolais, 140 g

Niekas neatkuria namų jausmo, kaip dangiško kvapo Dr. Bronner migdolų muilas. Eterinio migdolų aliejaus aromatas neišnyksta nusiprausus ir išlieka visą dieną. Pagaminta iš sąžiningos prekybos būdu gautų ir ekologiškų augalinių aliejų. Sudėtyje 100% Kastilijos muilas, 100% biologiškai suyrantis. Etiketė, išspausdinta sojos rašalu ant „Living Tree“ popieriaus (10% kanapių, 90% popieriaus atliekų).

Smulkiau

5,50 €

2018 m. suėjo 70 metų, kai Emanuelis Bronneris, aistringas ekologas, aplinkosaugos idealistas, įkūrė savo muilo gamyklą Kalifornijoje. Dr. Bronner muilas tapo "žalio" gyvenimo būdo simboliu ne tik Amerikoje, bet ir visame pasaulyje. Dangiško kvapo, migdolų eteriniu aliejumi praturtintas Dr. Bronner muilas sušildys savo marcipaniniu kvapu. Sudėtyje esantis ekologiškas kanapių aliejus neleis odai išsausėti. Pagaminta iš sąžininogs prekybos būdu gautų ir ekologiškų augalinių aliejų. Sudėtyje 100% Kastilijos muilas, 100% biologiškai suyrantis. Etiketė, išspausdinta sojos rašalu ant „Living Tree“ popieriaus (10% kanapių, 90% popieriaus atliekų).
Naudojimas:
1 muilas - 12 skirtingų paskirčių!
Stebuklingas Dr. Bronner Kastilijos muilas yra pakankamai švelnus ir efektyvus, kad galėtumėte naudoti jį skirtingiems tikslams!
1. naudokite plaukų plovimui; 2. naudokite skalbimui; 3. naudokite švelniam vonios plovimui; 4. naudokite grindims plauti; 5. naudokite indams plauti rankomis ir 6. naudokite indaplovėje; 7. plaukite juo rankas; 8. naudokite vietoj dušo gelio; 9. prauskite juo savo keturkojus draugus; 10. naudokite vietoj dantų pastos; 11. naudokite vaisiams ir daržovėms plauti; 12. naudokite kilimams plauti. Ir daug daugiau...
Patarimas:
Išbandykite kito kvapo Dr. Bronner muilus, išbandykite ir skystame pavidale!
Sudėtis: Aqua, Potassium Cocoate, Potassium Olivate, Glycerin, Potassium Hempate, Potassium Jojobate, (Essential Oil), Citric Acid, Tocopherol.

* sertifikuoti sąžiningos prekybos ingredientai

** išnyksta saponifikuojant aliejus į muilą ir gliceriną.

Gamintojas: Dr. Bronner‘s Magic Soap, Kalifornija, JAV.

Dr. Bronner stebuklingasis kastilijos muilas

Žmonės dažnokai prausiasi. Ir jeigu jau skaitote šį straipsniuką – vadinasi, prausiatės ir Jūs. Jį perskaitę ir vieną gražų rytą įžengę į vonios kambarį galbūt susimąstysite: "Kokiu aš muilu prausiuosi? Ar jis – gamtos dovana, gaivinanti kūną bei sielą, ar šalutinis skerdyklos liekanų produktas su naftos ir sintetinių aromatų priemaiša?" Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti