Dr. Bronner Magic Soap 82% ekologiškas bekvapis vaikiško švelnumo muilas, 140 g

Saugodamas jautrią odą turinčius kūdikius ir žmones, Dr. Bronner į šį vaikišką, bekvapį muilą vietoj aromatinių vaistažolių ar eterinių aliejų įdėjo daugiau bazinių kokoso, alyvuogių, kanapių aliejų. 100% Kastilijos muilas.

Smulkiau

5,50 €

Anksčiau Ispainijoje, Kastilijoje, muilas tradiciškai buvo gaminamas iš alyvuogiųi aliejaus, o ne iš gyvūninių riebalų: aliejuojant šarmu, muilu, glicerinu ir vandeniu. Šiais laikais Kastilijos muilo pavadinimas rodo, kad tai yra tikras, pagamintas naudojant tradicinius metodus (be dirbtinių putojimą keliančių medžiagų, sintetinių priedų, nepašalinus natūralaus, drėkinančio glicerino), visiškai augalinis muilas. Saugodamas jautrių žmonių ir kūdikių odą Dr. Bronner šį muilą sukūrė be pridėtinių eterinių aliejų ar vaistažolių kvapų. Vietoj agresyvių konservantų naudojamas natūralus vitainas E padeda išlaikyti šviežumą.

Pagaminta iš sąžiningos prekybos būdu gautų ir ekologiškų augalinių aliejų. Sudėtyje 100% Kastilijos muilas, 100% biologiškai suyrantis. Etiketė, išspausdinta sojos rašalu ant „Living Tree“ popieriaus (10% kanapių, 90% popieriaus atliekų).

Naudojimas:
1 muilas - 12 skirtingų paskirčių!
Stebuklingas Dr. Bronner Kastilijos muilas yra pakankamai švelnus ir efektyvus, kad galėtumėte naudoti jį skirtingiems tikslams!
1. naudokite plaukų plovimui; 2. naudokite skalbimui; 3. naudokite švelniam vonios plovimui; 4. naudokite grindims plauti; 5. naudokite indams plauti rankomis ir 6. naudokite indaplovėje; 7. plaukite juo rankas; 8. naudokite vietoj dušo gelio; 9. prauskite juo savo keturkojus draugus; 10. naudokite vietoj dantų pastos; 11. naudokite vaisiams ir daržovėms plauti; 12. naudokite kilimams plauti. Ir daug daugiau...
Patarimas:
Išbandykite kito kvapo Dr. Bronner muilus, išbandykite ir skystame pavidale!

Sudėtis: Organic Coconut Oil*, Organic Palm Oil*, Sodium Hydroxide**, Water, Organic Olive Oil*, Organic Hemp Oil, Organic Jojoba Oil, Sea Salt, Citric Acid, Tocopherol.

* sertifikuoti sąžiningos prekybos ingredientai

** išnyksta saponifikuojant aliejus į muilą ir gliceriną.

Biologiškai suyra. Netestuota su gyvūnais. Pakuotė iš perdirbto popieriaus, dažyta sojų dažais.

Gamintojas: Dr. Bronner‘s Magic Soap, Kalifornija, JAV.

Dr. Bronner stebuklingasis kastilijos muilas

Žmonės dažnokai prausiasi. Ir jeigu jau skaitote šį straipsniuką – vadinasi, prausiatės ir Jūs. Jį perskaitę ir vieną gražų rytą įžengę į vonios kambarį galbūt susimąstysite: "Kokiu aš muilu prausiuosi? Ar jis – gamtos dovana, gaivinanti kūną bei sielą, ar šalutinis skerdyklos liekanų produktas su naftos ir sintetinių aromatų priemaiša?" Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti