Sumažinta kaina!
Sodasan stiklo, langų ir plytelių valiklis 500 ml Padidinti

Savaitės prekė Sodasan stiklo, langų ir plytelių valiklis 500 ml

Sodasan stiklo, langų ir plytelių valiklis yra universali valymo priemonė, nepaliekanti dryžių and matomų paviršių. Neputojantis ir toks patogus naudoti su mikropluošto šluoste. Sudėtyje nėra enzimų. Sertifikuota ECOCERT ir Ecogarantie sertifikatais.

Smulkiau

5,20 €

-20%

6,50 €

Tinka valyti langus, stiklą, veidrodžius, sienų ir grindų plyteles. Be detergentų, todėl tinka naudoti su mikropluošto šluostėmis. Eteriniai aliejai palieka natūralų gaivų kvapą. Pašalina nešvarumus, kalkių nuosėdas ir muilo apnašas. Valiklis pagamintas su specialiai apdirbtu vandeniu. Sertifikuota ECOCERT, su natūraliu actu, be enzimų, be GMO.

Naudojimas: iš pradžių nuvalykite didžiausius nešvarumus nuo valytinų paviršių. Tuomet tolygiai užpurkškite valiklio ant paviršiaus ir nuvalykite su šluoste be pūkelių.

Sudedamosios dalys: >30% vandens, 15-30% alkoholio (etanolio).

Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neįkvėpti garų. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

Jums taip pat gali patikti