Antipodes® drėgmę atkuriantis ir odą putlinantis veido serumas Hosanna 30 ml

Antipodes® serumas Hosanna akimirksniu pagirdo ištroškusią odą bei leidžia jai kaupti vandens atsargas. Revoliucinis antioksidantas* Vinanza Grape iš Naujojoje Zelandijoje augančių Sauvignon blanc vynuogių suteikia odai efektyvų apsauginį barjerą, padidinantį odos atsparumą aplinkos taršos ir kitų išorės faktorių keliamai žalai. Juodųjų paparčių ekstraktas palaiko ląstelių atsinaujinimą ir odos putlumą.

Smulkiau

41,95 €

Naujosios Zelandijos gamtos turtai, europiečių atrasti vos prieš 300 metų, įsikūnijo natūralioje BIOGRO sertifikuotoje kosmetikoje ANTIPODES®. Kosmetikos įkūrėja Elisabeth Barbalich turėjo ambicingą tikslą – moksliškai patvirtinti natūralių formulių efektyvumą, kovojant su laisvaisiais radikalais, skatinant kolageno bei elastino sintezę, atkuriant odos drėgmės balansą. Tam buvo pasitelkti nepriklausomų laboratorijų tyrimai su žmogaus fibroblastų ląstelėmisin vitro. Moksliškai patvirtintas grožis iš Naujosios Zelandijos gamtos lobynų jau prieinamas ir Lietuvos moterims!

Odos dehidratacija – itin nemalonus reiškinys, kurį lydi tempimas, perštėjimas, paraudimas ir stangrumo praradimas. Bet kokio tipo oda gali susidurti su dehidratacija tam tikru periodu: žiemą dėl centrinio šildymo ir temperatūrų kaitos, vasarą – dėl kondicionierių džiovinamo oro ir saulės poveikio. Hosanna serumas atskuba į pagalbą sausai ir dehidratuotai odai, suteikdamas komforto jausmą. Artezinis vanduo iš gilaus Naujosios Zelandijos Waiwera šaltinio, kuriame gausu mineralų ir mikroelementų, atkuria drėgmės balansą, Vinanza Grape kompleksas kovoja su laisvaisiais radikalais ir stabdo senėjimo procesus, o juodųjų paparčių ekstraktas suteikia odai regeneracinį impulsą. Serumas maloniai kvepia kardamonu ir prancūziškosiomis rožėmis.

Kasdienis ritualas: Vakare ir ryte, po odos valymo pasirinktu Antipodes valikliu ir tonizavimo kelis serumo lašelius paskirstykite delnuose ir įspauskite į veido, kaklo iš iškirptės odą. Toliau naudokite pasirinktą Antipodes drėkinamąją priemonę.

Sudedamosios dalys: Lavendula augustifolia (lavender) distilate, Cyathea medullaris (mamaku black fern) leaf extract, vitis vinifera (Vinanza® grapeseed) extract, Naticide (natural preservative), caprylic/capric triglyceride, xantum gum, essential oil fragrances of French rose oil and cardamom: Benzyl benzoate**, Cinnamyl alcohol**, Citral**, Citronellol**, D-limonene**, Eugenol**, Farnesol**, Geraniol**, Linanool**.

* Moksliškai įrodyta, jog stimuliuoja I tipo kolageno gamybą žmogaus fibroblastų odos ląstelėse iki 72%.

** eternių aliejų sudėtinės dalys.

Gamintojas Antipodes Nature, PO Box 888, Wellington, Naujoji Zelandija. 

Naujiena iš Naujosios Zelandijos! Antipodes® - moksliškai patvirtintas grožis

Jeigu keliausite į Naująją Zelandiją, nenustebkite, sutikę kokį vieną-kitą nežemišką sutvėrimą – angelą arba elfą, besisupantį ant medžių atogrąžų miške arba besimaudantį krištolinio tyrumo krioklyje. Skaityti daugiau...

Kaip išsirinkti savo odai tinkamiausią ANTIPODES serumą?

Šį klausimą pradeda užduoti moterys, kurių 30-s gimtadienis artėja, arba tos, kurios neseniai jį atšventė. Šiame amžiuje dažniausiai išryškėja pirmosios mimikos raukšlės, gali atsirasti pigmentinių dėmių (ypač po atostogų šiltuose kraštuose). Įtemptas gyvenimo būdas verčia moteris griebtis išties efektyvių priemonių, kurios leidžia greitai pasiekti norimo rezultato. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti