Rapunzel Balzaminis actas, 250 ml Padidinti

Rapunzel Balzaminis actas, 250 ml

„Aceto Balsamic di Modena IGP“ yra unikalus pasaulyje unikalus gaminys, gaminamas tik Šiaurės Italijos provincijose Modenoje ir Reggio Emilijoje. Rapunzel Balzaminis actas yra pagamintas pagal tradicinį receptą iš sunokusių vynuogių sulčių. 

Smulkiau

5,95 €

6% rūgštingumo. Brandintas ąžuolinėse statinėse. Aukščiausios kokybės pagardas gurmaniškiems patiekalams. Švelniai pikantiško sonio actas yra kilęs iš Modenos, Italijos. Saugomos geografinės nuorodos sertifikatas pažymi, kad šis actas buvo ne mažiau kaip trejus metus brandintas ąžuolinėse statinėse. Vietinės vynuogių veislės Trebbiano ir Lambrusco auginamos remiantis ekologinės žemdirbystės standartais. Per kelerius brandinimo metus actas įgauna jam būdingą skonį, spalvą, konsistenciją ir aromatą.

Sudedamosios dalys: vynuogių actas*, koncentruota vynuogių misa*, virta vynuogių misa*.  * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

Vartojimas: salotoms, daržovių patiekalams, keptai mėsai ir žuviai, desertams.

100 g yra: energinės vertės 538 kJ/ 127 kcal, riebalų 0 g, angliavandenių 30,1 g, iš kurių cukraus 29,3 g, skaidulinių medžiagų 0,5 g, baltymų 1,3 g, druskos <0,07 g. 

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, 87764 Legau, Vokietija. Kilmės šalis: Italija.

Jums taip pat gali patikti