Antipodes® Lengvas dieninis veido kremas Rejoice 60 ml Padidinti

Antipodes® Lengvas dieninis veido kremas Rejoice 60 ml

40,95 €

Švelnus, lengvas ir neriebus veido kremas su maistinguoju avokadų aliejumi, kuris padeda atstatyti sveikai atrodančią veido odą, gerina jos struktūrą ir mažina raukšleles. Avokadų aliejuje esantys fitosteroliai transformuoja pavargusią ir streso nualintą odą. Šluotinių sėklučių aliejus, garsėjantis savo terapinėmis savybėmis, palaiko puikiai atrodančią odą be uždegimų ir bėrimų. Moksliškai įrodyta, jog šis kremas iki 59% stimuliuoja ir padidina I tipo kolageno gamybą žmogaus fibroblastų odos ląstelėse. Saldžiųjų migdolų ir vanilės ankščių aromatas sužadina jausmus ir pakelia nuotaiką. BioGro sertifikuota ekologiška kosmetikos priemonė. 100% sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. 71% – iš ekologinių ūkių.

Kasdienis ritualas: kiekvieną rytą užtepkite kremo ant veido, kaklo ir dekoltė odos, judesiais į viršų. Tinkama daugelio būklių odai, itin rekomenduojamas riebiai ir jautriai odai.

Gamintojas Antipodes Nature, PO Box 888, Wellington, Naujoji Zelandija.

Naujiena iš Naujosios Zelandijos! Antipodes® - moksliškai patvirtintas grožis

Jeigu keliausite į Naująją Zelandiją, nenustebkite, sutikę kokį vieną-kitą nežemišką sutvėrimą – angelą arba elfą, besisupantį ant medžių atogrąžų miške arba besimaudantį krištolinio tyrumo krioklyje. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti