Bohlsener Mühle Saulėgrąžų sėklos, 500 g Padidinti

Bohlsener Mühle Ekologiškos lukštentos saulėgrąžų sėklos 500 g

Bohlsener Mühle rkologiškos lukštentos saulėgrąžų sėklos - tai aukščiausios kokybės pasirinkimas Jūsų salotoms, sausainiams, pyragams ar sausiems pusryčiams!

Smulkiau

3,60 €

Sudedamosios dalys: saulėgrąžų sėklos*. Gali būti gliuteno, pieno, sezamų sėklų, salierų, sojų, įvairių riešutų pėdsakų. * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 2053 kJ/ 492 kcal, riebalų 26,3 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 3 g, angliavandenių 34,7 g, iš kurių cukraus 3,5 g, skaidulinių medžiagų 5,8 g, baltymų 26,1 g, druskos 0 g.

Gamintojas Bohlsener Mühle GmbH & Co. KG, Mühlsenstrasse 1, 29581 Bohlsen, Vokietija.

Tikri grūdai iš Vokietijos malūno Bohlsener Mühle

Bohlsener Mühle yra vienas iš seniausių malūnų Žemutinėje Saksonijoje, o jo rašytinė istorija prasideda jau XIII amžiuje! Bohlsener Mühle augina ir apdoroja ekologiškus grūdus, o ekologinę žemdirbystę žymi net keturi eko sertifikatai: Bio-Zertifikat, Bioland-Zertifikat, Naturland-Zertifikat, FSSC-Zertifikat. Tai yra aukščiausios kokybės grūdai, 100% išauginti ir apdoroti ekologiškais būdais, iki šios dienos išlaikę tradiciją virsti duona, sausainiais ir kitais kepiniais, pagamintais iš viso grūdo kviečių miltų. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti