Bohlsener Mühle Traffix speltų sausainukai su kakava, 150 g Padidinti

Bohlsener Mühle Ekologiški viso grūdo speltų sausainiai su kakava Traffix saldinti agavų sirupu 150 g

Gyvenime visada yra vietos ir laiko mažiems žygdarbiams, net jei „spūstys“ sukuriamos su mašinelių pavidalo kakavos sausainiais! Avižinių miltų sausainiai gardinti agavų sirupu ir kakava!

Smulkiau

2,70 €

Sudedamosios dalys: viso grūdo speltų miltai* 62%, agavų sirupas* 27%, nehidrinti alyvpalmių riebalai*, viso grūdo avižų miltai*, mažesnio riebumo kakavos milteliai* 2%, tešlos kildinimo medžiaga – natrio hidrogenkarbonatas, jūros druska, vanilė*. Gali būti kiaušinių, pieno, sezamų sėklų, salierų, sojų, įvairių riešutų pėdsakų.

* – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 1632 kJ/ 389 kcal, riebalų 16,0 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 6,9 g, angliavandenių 51,4 g, iš kurių cukraus 17,0 g, skaidulinių medžiagų 5,3 g, baltymų 7,3 g, druskos 0,38 g.

Gamintojas Bohlsener Mühle GmbH & Co. KG, Mühlsenstrasse 1, 29581 Bohlsen, Vokietija. 

Tikri grūdai iš Vokietijos malūno Bohlsener Mühle

Bohlsener Mühle yra vienas iš seniausių malūnų Žemutinėje Saksonijoje, o jo rašytinė istorija prasideda jau XIII amžiuje! Bohlsener Mühle augina ir apdoroja ekologiškus grūdus, o ekologinę žemdirbystę žymi net keturi eko sertifikatai: Bio-Zertifikat, Bioland-Zertifikat, Naturland-Zertifikat, FSSC-Zertifikat. Tai yra aukščiausios kokybės grūdai, 100% išauginti ir apdoroti ekologiškais būdais, iki šios dienos išlaikę tradiciją virsti duona, sausainiais ir kitais kepiniais, pagamintais iš viso grūdo kviečių miltų. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti