Rapunzel keturių riešutų sviestas 250 g Padidinti

Rapunzel keturių riešutų sviestas 250 g

Rapunzel keturių riešutų sviesto sudėtyje 100% ekologiški riešutai, be jokių priedų - tik grynas skonis. Skaniai paskrudinti, smulkiai sumalti. Skanaukite!

Smulkiau

8,45 €

Mūsų ekologiški riešutai yra skrudinami karštu oru, išgaunamu daugiausia iš atsinaujinančių energijos šaltinių. Kiekvienai gamybos partijai riešutai yra šviežiai skrudinami ir be jokių priedų perdirbami į riešutų sviestą. Puikiai tinka kaip užtepas duonai, daržovių patiekalams, padažams, pieno kokteiliams, saldiems patiekalams ruošti.

Sudedamosios dalys: žemės riešutai*, lazdynų riešutai*, migdolai*, anakardžiai*. Gali būti kitų riešutų ir sezamų sėklų pėdsakų. * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 2673 kJ/ 646 kcal, riebalų 54,1 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 5,7 g, angliavandenių 12,3 g, iš kurių cukraus 2,5 g, skaidulinių medžiagų 9,8 g, baltymų 22,6 g, druskos <0,013 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

Ekologiški riešutų sviestai smaližiui, gurmanui ir gero skonio mėgėjui

Visos žaliavos, iš kurių gaminamas riešutų sviestas ar kremas, į gamyklą atkeliauja iš 100% sertifikuotų ekologinių ūkių, valdomų pačių Rapunzel darbuotojų arba patikimų ilgamečių partnerių. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti