Coslys Šampūnas žiliems ir baltiems plaukams, 500 ml Padidinti

Coslys Šampūnas žiliems ir baltiems plaukams, 500 ml

15,60 €

Šiuo metu prekės neturime

Su rugiagėlių ekstraktu. Saugo nuo plaukus nuo geltono efekto    

Šis šampūnas yra sukurtas su ypač švelnia augalinės kilmės valomąja baze. Ekologiškos rugiagėlės neutralizuoja geltonus tonus ir apsaugo plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio. Šis poveikis dar labiau sustiprinamas ryžių ekstrakto, kuris apsaugo ir stiprina plauko kamieną. Šampūnas atstato natūralų Jūsų plaukų blizgesį.

Dažnai pasitaikanti problema, su kuria susiduria kas antra plaukus šviesinanti moteris – nepageidaujamas pernelyg gelsvas atspalvis, kurio plaukų dažų gamintojas „nežadėjo". Taip atsitinka dėl natūralios plauko pigmentų specifikos. Tam, kad šios problemos išvengtumėte, siūlome naudoti Coslys šampūną su rugiagėlių ekstraktu, efektyviai neutralizuojančiu gelsvą plaukų toną ir saugančiu nuo negatyvaus aplinkos poveikio. Šampūne esantis ryžių ekstraktas saugo ir stiprina plaukus, tad šie natūraliai žvilga bei tampa elastingi.

Mėgaukitės sodriu šviesiu atspalviu be nepageidaujamo gelsvumo su Coslys!

Naudojimas: šampūną įmasažuokite į šlapius plaukus ir išskalaukite šiltu vandeniu. Šampūno patekus į akis, nedelsiant išplaukite gausiu kiekiu vandens. 99% sudėtinių dalių yra natūralios kilmės. 20% sudėtinių dalių yra iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Kosmetika sertifikuota ECOCERT.

Gamintojas: Comptoir des Lys, 49360 Somloire, Prancūzija.

Jums taip pat gali patikti