JASON Sunbrellas kremas nuo saulės su 100% mineraliniais saulės filtrais SPF 30, 113 g Padidinti

Jāsön Sunbrellas kremas nuo saulės su 100% mineraliniais saulės filtrais SPF 30, 113 g

18,90 €

Bekvapis apsauginis kremas, kurio sudėtyje yra tik mineralinių saulės filtrų, suteikia vidutinio stiprumo natūralią apsaugą odai nuo UVA ir UVB spindulių. Kremas lengvai tepasi ant odos ir nepalieka baltos plėvelės, kaip daugelis mineralinių saulės kremų, yra hipoalerginis, taigi tinka net ir itin jautriai odai. Galima naudoti ir kūdikiams nuo 6 mėn. amžiaus (dėl jaunesnių pasitarkite su gydytoju).

Naudojimas: tolygiai išsitepkite kremu visą atvirą veido ir kūno odą 15-20 min prieš išeidami į saulę. Tepkitės pakartotinai po plaukiojimo, nusišluostymo rankšluosčiu ar prakaitavimo.

Dėmesio: tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite kremo patekimo į akis. Jeigu pasirodo bėrimas ar sudirgimas, nustokite naudoti priemonę ir pasitarkite su savo gydytoju.

Gamintojas: The Hain Celestial Group, Inc., Melville, NY 11747, JAV.

Distributorius: Kinetic Ent. Ltd, London NW6 4BT, Didžioji Britanija. 

Laimingi kartu – tegyvuoja saulė! Jāsön Sun

Deginatės, plaukiojate ežere, važinėjatės dviračiais, statote smėlio pilis ar tiesiog ilgai vaikštote, susikibę už rankų. Yra begalė būdų praleisti šeimos laisvalaikį, mėgautis vieni kitų draugija ir saulės spinduliais! Siekdamas, kad Jūsų poilsis būtų išties nerūpestingas, JAV natūralios kosmetikos gamintojas JĀSÖN pasirūpino Jūsų šeimos apsauga nuo saulės. Gražiai ir tolygiai įdegsite ir išvengsite neigiamo ultravioletinių spindulių poveikio. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti