Bohlsener Mühle Ekologiški speltų sausainiai su vaisiais Glückies 150 g Padidinti

Bohlsener Mühle Ekologiški speltų sausainiai su medumi TierliX 150 g

Smagios vaisinių sausainių figūrėlės leis turėti visą fermą! Pilno grūdo speltos kviečių sausainiai su vaisiais, saldinti natūraliu medumi. Be pridėtinio cukraus.

Smulkiau

2,70 €

Sudedamosios dalys: pilno grūdo speltų miltai* 42%, medus* 20%, pilno grūdo avižų miltai*, nesukietinti palmių riebalai*, kokoso drožlės*, jūros druska, cinamonas*, apelsinų aliejus*. Gali būti įvairių riešutų, sezamo sėklų, sojų, pieno, kiaušinių, salierų pėdsakų.

* – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 1833 kJ/ 438 kcal, riebalų 20,9 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 8,7 g, angliavandenių 52,8 g, iš kurių cukraus 17,5 g, skaidulinių medžiagų 4,5 g, baltymų 7,4 g, druskos 0,20 g.

Gamintojas Bohlsener Mühle GmbH & Co. KG, Mühlsenstrasse 1, 29581 Bohlsen, Vokietija.

Tikri grūdai iš Vokietijos malūno Bohlsener Mühle

Bohlsener Mühle yra vienas iš seniausių malūnų Žemutinėje Saksonijoje, o jo rašytinė istorija prasideda jau XIII amžiuje! Bohlsener Mühle augina ir apdoroja ekologiškus grūdus, o ekologinę žemdirbystę žymi net keturi eko sertifikatai: Bio-Zertifikat, Bioland-Zertifikat, Naturland-Zertifikat, FSSC-Zertifikat. Tai yra aukščiausios kokybės grūdai, 100% išauginti ir apdoroti ekologiškais būdais, iki šios dienos išlaikę tradiciją virsti duona, sausainiais ir kitais kepiniais, pagamintais iš viso grūdo kviečių miltų. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti