EDL NATURE Ekologiškas dėmių valiklis - gelis, 150 ml Padidinti

Etamine du Lys Nature Ekologiškas dėmių valiklis - gelis, 150 ml

"Etamine du Lys" Ekologiškas dėmių valiklis - gelis yra malonaus levandų eterinio aliejaus kvapo ir natūraliai, bet efektyviai padeda pašalinti dėmes iš audinių. Itin tinka riebioms dėmėms. Užtepkite, leiskite kiek pastovėti ir dėkite į skalbimo mašiną arba plaukite rankomis. Dėmės dingo ir be aršių cheminių medžiagų! Sertifikuota „Ecocert“.

Smulkiau

6,50 €

Rekomenduojamas šalinti bet kokios kilmės dėmėms, ypač riebalų bei kraujo. Tinka baltiems ir spalvotiems audiniams. Nuo 30° C. Gelio struktūra leidžia pasiekti geresnių rezultatų, nes jis tinkamai prilimpa prie dėmės.

Naudojimas: Paskleiskite želė ant dėmės. Palikite 5 min. įsigerti į audinį, tada skalbkite įprastine skalbimo mašinos programa ar plaukite rankomis EDL NATURE milteliais ar skystomis skalbimo priemonėmis. Švelnios tekstilės ir ryškių spalvų audinius išbandykite audinio vidinėje dalyje iš anksto.

Sudedamosios dalys: > 30% vandens, 5 - 15% augalinio muilo, 5 - 15% nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos (kokosų aliejaus ir cukraus pagrindo), 5 - 15%: anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos (palmių), taip pat yra: <5% etanolio (augalinio alkoholio), natrio chlorido (valgomosios druskos), hidroksietiliminodiacetinė rūgštis, dinatrio druskos ir Tetranatrio glutamato diacetato (tirštiklio) kalio hidroksido, natrio hidroksido (pH stabilizatorius) kalio sorbato (konservantas), 100% natūralių kvapų (Linalool), ekologiško levandų eterinio aliejaus (0,01% visų sudedamųjų dalių).

Atsargumo priemonės: Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti kontakto su akimis ir oda. Jei praryjama, nedelsiant kreiptis pas gydytoją ir parodyti šio produkto pakuotę arba etiketę.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija

Jums taip pat gali patikti