ATTITUDE Eco-Friendly Hipoalerginis vaikų drabužėlių skalbiklis „Sweet lullaby“ 1,05 l Padidinti

Attitude Eco-Friendly Hipoalerginis vaikų drabužėlių skalbiklis „Sweet lullaby“ 1,05 l

Attitude hipoalerginis drabužių skalbiklis "Sweet Lullaby" švelniai kvepia natūraliomis gėlėis ir vaisiais. Skalbiklis tiks net ir pačių mažiausiųjų drabužėlių, taip pat daugkartinių vystyklų skalbimui. Galima naudoti ir vėsiame vandenyje.

Smulkiau

14,99 €

Skalbti vaikų drabužėlius skalbyklėmis arba rankomis. Be fosfatų, baliklių, fermentų, kvapiklių. Sudėtyje yra iš augalinių žaliavų gautų paviršinio aktyvumo medžiagų. Biologiškai skaidus. Sertifikuota EcoLogo®. Tinka veganams. Užtenka 35 skalbimams. Galima skalbti ir šaltame vandenyje.

Naudojimas: žiūrėkite į dozavimo lentelėje nurodytas instrukcijas. Norėdami pašalinti įsisenėjusias dėmes, nedidelį kiekį skalbiklio užpilkite tiesiai ant dėmės ir patrinkite arba leiskite pamirkti prieš skalbimą. Visuomet laikykitės nurodymų, esančių audinio priežiūros instrukcijoje.

Dėmių valymas: užpilti skalbiklio ant dėmės, šiek tiek palaukus patrinti ir skalbti.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudedamosios dalys: >30%vanduo,5-15%augalinės kilmės anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos iš natrio kokosulfato, 5-15%augalinės kilmės nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos (laurilo gliukozidas), <5% natrio citratas, <5% natrio gliukonatas, <5% metilbenzilacetatas (saldžių vaisių kvapioji medžiaga), <5% metildihidrojazmonatas (jazminų kvapioji medžiaga), <5% juodųjų serbentų sėklyčių aliejus.

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

Attitude. Man patinka toks požiūris!

Ateikite į Bioteka ir rinkitės Attitude! Ir žinote ką? Nuo šiol namų valymas, indų plovimas ir skalbimas visiškai neprisidės prie šiltnamio efekto sukūrimo. Sumažinsite aplinkos taršą, kadangi vanduo, virsdamas nuotekomis, taps švaresnis. Skaityti daugiau...