ATTITUDE Eco-Friendly Laundry Detergent Hipoalerginis skalbiklis ir minkštiklis „Kalnų gaiva“ 1,05 l Padidinti

Attitude Eco-Friendly Laundry Detergent Hipoalerginis skalbiklis ir minkštiklis „Kalnų gaiva“ 1,05 l

16,49 €

Skalbti skalbyklėmis arba rankomis. Be fosfatų, baliklių, fermentų, kvapiklių. Sudėtyje yra iš augalinių žaliavų gautų paviršinio aktyvumo medžiagų. Biologiškai skaidus. Sertifikuota EcoLogo®. Tinka veganams. Užtenka 35 skalbimams.Galima skalbti ir šaltame vandenyje.

Dozavimas: Atsižvelgti į drabužių etiketėse pateiktus skalbimo simbolius ir temperatūrų nuorodas. Taip pat ant skalbiklio pakuotės nurodytas dozavimo rekomendacijas.

Dėmių valymas: užpilti skalbiklio ant dėmės, šiek tiek palaukus patrinti ir skalbti.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudėtis: >30% vandens, 5-15% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, išgautų iš kokosų; 5-15% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, išgautų iš kukurūzų ir kokosų; <5% katijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, išgautų iš kokosų; <5% natrio citrato; <5% natrio gliukonato; <5% natūralių kvapiųjų medžiagų.

Tūris neto 1,05 l.

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

Attitude. Man patinka toks požiūris!

Ateikite į Bioteka ir rinkitės Attitude! Ir žinote ką? Nuo šiol namų valymas, indų plovimas ir skalbimas visiškai neprisidės prie šiltnamio efekto sukūrimo. Sumažinsite aplinkos taršą, kadangi vanduo, virsdamas nuotekomis, taps švaresnis. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti