EDL Nature skystas skalbiklis baltiems ir spalvotiems audiniams su vyšnių žiedų ir jazminų aromatu 3l (60 skalbimų) Padidinti

Etamine du Lys Nature skystas skalbiklis baltiems ir spalvotiems audiniams su vyšnių ir jazminų aromatu 3l (60 skalbimų)

Skystas skalbiklis baltiems ir spalvotiems audiniams su vyšnių žiedų ir jazminų aromatu nukels į pavasario prisiminimą su žydinčiais vyšnių sodais. Natūrali skalbiklio sudėtis skalbimą paverčia saugiu. Skalbiklis tinkamas naudoti baltiems, spalvotiems audiniams, skalbti mašina ar rankomis.

Smulkiau

20,65 €

Skalbiklis sukurtas įvairiems audiniams: sintetikai, medvilnei, baltiems ir spalvotiems audiniams. Skalbti rankomis arba skalbimo mašina.

Naudojimas: skalbimo instrukcija suteikiama skalbimo mašinoms, skalbiant 4,5 kg skalbinių. Laikykitės skalbimo rekomendacijų, nurodytų drabužio priežiūros instrukcijoje. Tausodami aplinką skalbkite pilną skalbyklę skalbinių, rinkitės skalbimą žemoje temperatūroje ir sekite dozavimo instrukciją. Skalbiant rankomis: 25 ml skalbiklio pilkite į 5 l šilto vandens.

Dėmesio: gali stipriai pažeisti akis. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gerai nusiplaukite rankas po naudojimo. Patekus į akis skalaukite dideliu kiekiu vandens keletą minučių. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jeigu jie lengvai išsiima. Tęskite skalavimą. Jeigu sudirgimas nesiliauja, kreipkitės medicininės pagalbos. Prireikus medikų pagalbos, po ranka turėkite šią pakuotę.

Sudedamosios dalys: 5-15% muilo (iš rapsų, kokosų, linų), <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kukurūzų, alyvpalmių, kokosų), anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (iš kokosų, alyvpalmių), kalio sorbatas, 100% natūralios kilmės vyšnių žiedų ir jazminų kvapiosios medžiagos. Taip pat sudėtyje yra vandens, sekvestrantų, alkoholio, rūgštingumą reguliuojančių medžiagų, ekologiško glicerininio vyšnių žiedų ekstrakto*, denatūrantų. 96,5% sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. *0,04% sudedamųjų dalių yra iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. Biologiškai suyrantis. Sertifikuotas ECOCERT Greenlife.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija.

Jums taip pat gali patikti