Coslys Veido tonikas su lelijų ekstraktu, 200 ml Normaliai ir mišriai odai Padidinti

Coslys Veido tonikas su lelijų ekstraktu normaliai ir mišriai odai, 200 ml

„Coslys Lily“ veido tonikas su lelijų ekstraktu, normaliai ir mišriai odai. Padeda pašalinti paskutinius kosmetikos ir nešvarumų likučius po prausimosi ir odos valymo. Lelijos ekstraktas ramina, o apelsinų žiedų, viržių, ramunėlių, hamamelių ir rugiagėlių žiedų vandenys tonizuoja odą, padeda reguliuoti riebių ir sausų odos plotų drėgmę. Sertifikuota natūrali kosmetika.

Smulkiau

12,60 €

Sudėtyje yra penkių gėlių vandenys, kurie padeda pašalinti valomojo losjono likučius ir tonizuoja odą. Vingiorykščių ir rugiagėlių vandenys ramina jautrią odą, ramunėlės  skaistina ją, o hamameliai pasižymi poras sutraukiančiu efektu. Apelsinų žiedų vanduo švelnina odą, o migdolų aliejus pasižymi atstatomuoju poveikiu.

Sudėtyje yra lelijų ekstrakto, išgauto iš viso lelijos augalo pagal patentuotą esktrahavimo metodiką:

1)          Ekstrahavimas yra tiesiogiai paremtas augalinės medicinos principu – pagarba augalui. Coslys atliekamo ekstrahavimo metodas atkartoja augalo gyvybinę energiją ir stiprybę taip detaliai, kaip tik įmanoma;

2)          Aplinkos neteršiantis eko-ekstrahavimas su ne cheminiais, augaliniu pagrindu pagamintais tirpikliais;

3)          Bioekonominė iniciatyva: procesas buvo sukurtas ir realizuotas bendradarbiaujant su Maine et Loire regiono įmonėmis ir asociacijomis.

Naudojimas: ryte ir vakare naudokite šį toniką ant švarios ir sausos odos. Rekomenduojama naudoti po Coslys valomojo losjono arba prausimosi putų.

Sudedamosios dalys: Aqua (water), citrus aurantium amara (bitter orange) flower water*, spiraea ulmaria flower water*, anthemis nobilis flower water*, hamamelis virginiana (witch hazel) flower water*, centaurea cyanus (cornflower) flower water*, lilium hybrid flower extract, lilium candidum flower extract*, decyl glucoside, glycerin, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil*, citric acid, parfum (fragrance), benzyl alcohol, dehydroacetic acid, potassium sorbate, sodium benzoate, linalool, limonene. 

* sertifikuoti ekologiški ingredientai.

99,19% sudėtinių dalių yra natūralios kilmės. 25,16% sudėtinių dalių yra iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Kosmetika sertifikuota ECOCERT.

Gamintojas: Comptoir des Lys, 49360 Somloire, Prancūzija. 

Coslys „TOTUM of the plant“ – technologija, sustabdanti akimirką

Sustok, akimirka, žavinga! Jau nuo amžių amžinųjų parfumeriai ir kosmetikos formulių kūrėjai bando pagauti svaiginančius gėlių aromatus ir jų gyvybinę energiją užrakinti kvepalų ar kremo buteliuke. Rezultatai tarpusavyje labai skiriasi ir dažnai vietoje įsivaizduojamo gėlės portreto mes tegalime pasitelkę fantaziją įžvelgti neryškius jo pėdsakus. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti