Holle ekologiški speltų sausainiai kūdikiams nuo 8 mėn. 150 g Padidinti

Holle ekologiški speltų sausainiai kūdikiams nuo 8 mėn. 150 g

3,95 €

Šie sausainukai pagaminti su aukštos kokybės biodinaminiuose ūkiuose augančių speltų miltų ir biodinaminiu sviestu. Holle sąmoningai vengia produkcijos gamyboje naudoti kristalizuotą cukrų ir druską, kad būtų išlaikytas švelnus ir mažyliams malonus skonis. Idealiai tinka kaip užkandis, kurį galima kąsti ir čiulpti, padeda treniruoti žandikaulio ir kramtymo raumenis.

Sudedamosios dalys: viso grūdo speltų miltai* 63%, ryžių melasa**, sviestas*, bananų milteliai**, tešlos kildymo medžiaga: soda (natrio bikarbonatas), vitaminas B1 (pagal ES reikalavimus). Gali būti riešutų, sezamų sėklų, kiaušinių ir pieno pėdsakų.

* –iš biodinaminių ūkių, sertifikuotų Demeter.

** – iš sertifikuotų ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

Svarbūs patarimai: neleiskite vaikučiui kramtyti be priežiūros. Dėl užspringimo rizikos neleiskite vaikučiui valgyti, kol jis guli ar vaikšto. Užtikrinkite deramą burnos higieną jau nuo pirmojo dantuko.

100 g yra: energinės vertės1851 kJ / 440 kcal, riebalų 12,8 g, iš jų sočiųjų riebalų rūgščių 8,5 g, angliavandenių 70,1 g, iš jų natūraliai esančio cukraus 14,8 g, skaidulinių medžiagų 3,6 g, baltymų 9,2 g, druskos 0,2 g, natrio 0,08 g, tiamino (vitamino B1) 0,66 mg.

1 sausainyje yra: energinės vertės117 kJ / 28 kcal, riebalų 0,8 g, iš jų sočiųjų riebalų rūgščių 0,5 g, angliavandenių 4,4 g, iš jų cukraus 0,9 g, skaidulinių medžiagų 0,2 g, baltymų 0,6 g, druskos 0,01 g, natrio < 0,01 mg, tiamino (vitamino B1) 0,04 mg.

Gamintojas: Holle baby food GmbH, CH-4125 Riehen, Šveicarija. Pagaminta ES.

Holle: pirmasis ekologiškas maistas Jūsų mažyliams!

Ar 80 metų – pakankamas laikas sukaupti patirties, kuria būtų verta dalintis su aplinkiniais? Būtent prieš tiek metų Šveicarijoje gimė ekologiškas maistas mažyliams, pažymėtas Holle prekės ženklu. Skaityti daugiau...

Holle – šveicariškos kokybės ekologiškos košės kūdikiams ir mažiems vaikams

Ar žinote, kuo košės, skirtos kūdikiams, skiriasi nuo tų, kurias įprastai valgome pusryčiams? Ekologiškos Holle košės gaminamos iš viso grūdo grūdų, kurie malami su gemalais ir skaidulomis, į jas nededama cukraus ar druskos. Tai leidžia palaikyti visą maistinę grūdų vertę – baltymai, riebalai, mineralai, vitaminai ir aukštos kokybės skaidulinės medžiagos lieka košėje. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti