Holle Ekologiškas vaisių batonėlis su obuoliais ir bananais 25 g Padidinti

Holle Ekologiškas vaisių batonėlis su obuoliais ir bananais 25 g

1,30 €

Tinka vaikučiams nuo 12 mėn. amžiaus.

Sudedamosios dalys: obuolių sulčių koncentratas* 44%, džiovinti bananai* 41%, ryžių miltai*, viso grūdo speltų vaflis* 5% (viso grūdo speltų miltai*, bulvių krakmolas*). Gali būti riešutų (ne žemės), sojų, pieno ir sezamų sėklų pėdsakų. * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 1408 kJ/ 332 kcal, riebalų 1,2 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,3 g, angliavandenių 75 g, iš kurių cukraus 50 g, baltymų 3,7 g, druskos 0,023 g.

25 g yra: energinės vertės 352 kJ/ 83 kcal, riebalų 0,3 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių <0,1 g, angliavandenių 19 g, iš kurių cukraus 13 g, baltymų 0,9 g, druskos 0,06 g.

Gamintojas: Holle baby food Gmbh, Baselstr. 11, CH 4125 Riehen, Šveicarija.

Holle: pirmasis ekologiškas maistas Jūsų mažyliams!

Ar 80 metų – pakankamas laikas sukaupti patirties, kuria būtų verta dalintis su aplinkiniais? Būtent prieš tiek metų Šveicarijoje gimė ekologiškas maistas mažyliams, pažymėtas Holle prekės ženklu. Skaityti daugiau...

Holle – šveicariškos kokybės ekologiškos košės kūdikiams ir mažiems vaikams

Ar žinote, kuo košės, skirtos kūdikiams, skiriasi nuo tų, kurias įprastai valgome pusryčiams? Ekologiškos Holle košės gaminamos iš viso grūdo grūdų, kurie malami su gemalais ir skaidulomis, į jas nededama cukraus ar druskos. Tai leidžia palaikyti visą maistinę grūdų vertę – baltymai, riebalai, mineralai, vitaminai ir aukštos kokybės skaidulinės medžiagos lieka košėje. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti