Antipodes® Valomasis veido sviestas Grapeseed 75 ml Padidinti

Antipodes® Valomasis veido sviestas Grapeseed 75 ml

34,95 €

Šio sviesto pagrindą sudaro odą užburiantis mišinys iš maitinamojo kakavos sviesto, raminamųjų alyvuogių ir pluoštinių zelandlinių aliejų. Sudėtyje yra revoliucinio antioksidanto Vinanza Grape, pagaminto iš sauvignon blanc vynuogių sėklų. Raminamai veikiančios levandos ir ramunėlės padeda nuraminti jautrią odą, ją atgaivinti ir nuvalyti, tuo tarpu kinrožių žiedlapiai veikia kaip švelnus šveitiklis. Valomasis sviestas padeda subalansuoti sebumo gamybą bei pagerina sausos ir ištroškusios odos būklę. Maloniai kvepia levandomis.

BioGro sertifikuota ekologiška kosmetikos priemonė. 100% sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. 71,5% jų – iš ekologinių ūkių.

Kasdienis ritualas: sukamaisiais judesiais į viršų švelniai įmasažuokite į sudrėkintą veido, kaklo ir dekoltė odą kiekvieną rytą ir vakarą. Pašalinkite sviesto likučius švariu ir šiltu vandeniu bei švelniu rankšluostėliu. Tinkamas daugelio būklių odai, itin rekomenduojamas sausai ir riebiai.

Gamintojas Antipodes Nature, PO Box 888, Wellington, Naujoji Zelandija.

Naujiena iš Naujosios Zelandijos! Antipodes® - moksliškai patvirtintas grožis

Jeigu keliausite į Naująją Zelandiją, nenustebkite, sutikę kokį vieną-kitą nežemišką sutvėrimą – angelą arba elfą, besisupantį ant medžių atogrąžų miške arba besimaudantį krištolinio tyrumo krioklyje. Skaityti daugiau...

Jums taip pat gali patikti