Trumpesnis galiojimas
Dr. Hauschka Akių makiažo valiklis 75 ml Padidinti

Dr. Hauschka Akių makiažo valiklis 75 ml

Sukurtas su rožių vandeniu ir vaistažolių ekstraktais iš akišveičių bei pankolių, Dr. Hauschka akių makiažo valiklis harmonizuoja ir nuramina jautrią, lengvai pažeidžiamą akių srities odą. Vertingi aliejai iš sezamų ir saulėgrąžų sėklų atstato odos natūralią hidrolipidinę plėvelę, tuo pat metu puoselėdami blakstienas ir antakius.

Smulkiau

16,10 €

-30%

23,00 €

Dr. Hauschka akių makiažo dvifazė formulė su rožių vandeniu, vaistažolių ekstraktais ir maitinamaisiais aliejais yra itin efektyvi ir švelni vienu metu. Aliejaus pagrindo sluoksnis padeda pašalinti makiažą nuo akių vokių ir gali nuvalyti net ir tvirtai besilaikantį vandeniui atsparų makiažą. Vandens pagrindo fazė pašalina visą vandenyje tirpų makiažą ir perteklinius riebalus, nepalikdama riebios plėvelės. Sukurtas jautriai akių srities odai. Testuotas oftalmologų.

Naudojimas: prieš naudojimą sukratykite, kad aliejinė ir vandens fazės susijungtų. Sudrėkinkite vatos diskelį ir švelniai valykite akis, judėdami link išorės. Jeigu reikia, galite trumpam palikti vatelę ant akių, kad valiklis stipriau veiktų. Po to naudokite Dr. Hauschka raminamąjį valomąjį pienelį likusiam veido makiažui ir nešvarumams nuvalyti.

Sudedamosios dalys: Water (Aqua), Sesamum Indicum (Sesame) Oil, Glycerin, Alcohol, Rose Water, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Chloride (Salt), Ricinus Communis (Castor) Seed Oil (sulfate), Foeniculum Vulgare (Fennel) Extract, Euphrasia Officinalis (Eyebright) Extract, Essential Oils, Trisodium Citrate, Xanthan Gum.

Gamintojas WALA Heilmittel GmbH, 7305 Bad Boll/Eckwälden, Vokietija.

Dr. Hauschka: nuvalyti, tonizuoti ir drėkinti – tai sveikos odos pagrindas

Mūsų oda yra pats didžiausias organas. Ji ir veikia ypatingu būdu – seka unikaliu ritmu ir turi skirtingų poreikių. Pavyzdžiui dienos metu mūsų odai patinka apsauginė odos priežiūra, o naktį vertina išlaisvinančią, stimuliuojančią priežiūrą, padedančią jai regeneruotis. Mūsų odą veikia amžius ir išorinės aplinkybės, tokios kaip besikeičiantys metų laikai. Dr. Hauschka odą vertina pagal tai, kokios būklės ji yra ir neskirsto į statiškus odos tipus, kurie nekinta. Skaityti toliau...

Jums taip pat gali patikti